O Firmie

: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rebo/domains/podatkirynkiewicz.pl/public_html/includes/unicode.inc on line 311.
Od 01 sierpnia 2015r. zmiana siedziby, nowy adres: 67-100 Nowa Sól ul Zielonogórska 4   
                                  tel kontaktowy: 697-905-701 ,  605-413-163 
Witamy Państwa! Kancelaria podatkowa powstała 01 lutego 1994 roku. Rozpoczęliśmy od długopisu, maszyny do pisania i ręcznego księgowania. Jakie to były czasy? Pomimo braku rozwiniętych technik pracy biurowej musimy stwierdzić, że pracowało się o wiele prościej. Biurokracja nie była aż tak rozwinięta, przepisy podatkowe były dużo prostsze, a ludzie mniej nerwowi. Potem przyszedł czas na komputery i wiele z tym związanych oczekiwań na uproszczenie pracy. Czy tak się stało? Nie do końca. Pojawiło się coraz więcej dodatkowej dokumentacji do prowadzenia. Sama rejestracja działalności gospodarczej w Urzedzie Skarbowym trwała kiedyś chwilkę, wystarczyło krótkim pisemkiem powiadomić o rozpoczęciu działalności. Obecnie są to stosy papierów w których w wiekszości powtarza się te same dane.

Nasz cel - nasza misja

Celem jaki sobie postawiliśmy, było i jest do dzisiaj, obsługiwanie małych i średnich podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Staramy się rozwiązywać wiele problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, od powstania podmiotu do jego likwidacji lub przekształcenia. Poza księgowaniem dokumentacji, sporządzaniem stosownych deklaracji podatkowych i ZUS-owskich udzielamy pomocy w trakcie trwającej kontroli podatkowej i skarbowej. Piszemy, między innymi, uwagi do protokołów z kontroli, odwołania od decyzji, skargi na postanowienia, skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych. Na życzenie Klienta uczestniczymy w procesie odwoławczym.

Pracownicy i właściciel

Pracownicy Kancelarii to bardzo zgrany zespół w damskim składzie stale podnoszący swoje kwalifikacje oraz zapewniający wysoki poziom merytoryczny usług, dzięki czemu szybko i fachowo rozwiązują większość problemów wynikających z prowadzonej przez naszych Klientów działalności gospodarczej.
Właścicielem Kancelarii jest Małgorzata Rynkiewicz, Doradca Podatkowy, wpisany na listę doradców pod numerem 08693. Na listę doradców Podatkowych zostałam wpisana z dniem 30 marca 1999. Jestem członkiem Krajowej Izby Doradców podatkowych i zastępcą przewodniczącego Oddziału Lubuskiego Krajowej Izby Doradców Podatkowych. W związku z wykonywanym zawodem posiadam obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Miło mi gościć Państwa na naszej stronie.